петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 61

ВИДЕО: Уживајте во неверојатните „Детски оскари“

detski oskari

Последни вести

Доколку сте ги пропуштиле номинациите за најдобар филм, има една талентирана група на млади и симпатични актери кои ќе ви го освојат срцето.

Проверете ги кандидатите за оваа блескава награда и уживајте во нивниот талент.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести