Магазин

ВИДЕО: Вака изгледа куќата на Цеца на Кипар

ВИДЕО: Вака изгледа куќата на Цеца на Кипар

Ако ве интересира како изгледа куќата на Цеца Ражнатовиќ на Кипар, сега може да видите бидејќи пеачката ги отвори вратите на својот дом  на море за ТВ камерите за српската емисија „Ексклузив“.

Ражнатовиќ вели дека вилата во Аја Напи одлучила да ја купи кога пред неколку години била со своите деца на одмор на Кипар и тогаш многу и се допаднале климата и местото. Таа вели дека туристите најмногу ја фотографираат нејзината куќа.

Цеца неодамна изјави дека повеќе сака  парите да ги вложува во опремување на куќата во Кипар и во Белград, отколку на купување скапи чевли и чанти.

Како изгледа куќата на Цеца на Кипар можете да видите ТУКА.