вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Вака изгледа куќата на Цеца на Кипар

Цеца неодамна изјави дека повеќе сака парите да ги вложува во опремување на куќата во Кипар и во Белград, отколку на купување скапи чевли и чанти.

Cecina-kuca-na-Kipru01

Последни вести

Ако ве интересира како изгледа куќата на Цеца Ражнатовиќ на Кипар, сега може да видите бидејќи пеачката ги отвори вратите на својот дом  на море за ТВ камерите за српската емисија „Ексклузив“.

Ражнатовиќ вели дека вилата во Аја Напи одлучила да ја купи кога пред неколку години била со своите деца на одмор на Кипар и тогаш многу и се допаднале климата и местото. Таа вели дека туристите најмногу ја фотографираат нејзината куќа.

Цеца неодамна изјави дека повеќе сака  парите да ги вложува во опремување на куќата во Кипар и во Белград, отколку на купување скапи чевли и чанти.

Како изгледа куќата на Цеца на Кипар можете да видите ТУКА.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести