четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 36

(ВИДЕО) Вака најлесно ќе исечете лубеница!

lubenica 2_500

Поврзани вести

Ако сакате лубеница, а ве нервира да ја сечете ова можеби е наједноставниот начин за да дојдете до толку посакуваните парчиња од омиленото овошје.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести