сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ВИДЕО: Ван Дам му одржа лекција на Чак Норис

gugugu

Поврзани вести

Дали се сеќавате на мегапопуларното видео во кое Жан-Клод Ван Дам прави “шпага” помеѓу два камиони во движење? Рекламата не беше компјутерски генерирана, бидејќи Ван Дам навистина го направи тоа. Но, Чак Норис сакајќи да биде поголем фраер од него, направи шпага меѓу два авиони.

Предизвикан од потегот на Чак, Ван Дам реши да му одржи лекција, па летна во вселeната за да му докаже кој е најсилниот во светот и надвор од него.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести