сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Вандалите на СДСМ фатени на дело – снимки од вчерашните протести

vandali_varvari

Последни вести

Групата вандали на СДСМ која напаѓа новинарски екипи и ја каменува полицијата беше снимена на безбедносните камери.

Погледнете ги видео снимките што ги објави Пресс 24.

Најчитани вести