недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

ВИДЕО: Вардар на критично ниво!

vardar

Последни вести

Обилните врнежи значително го подигнаа нивото на реката Вардар во Скопје.

Постои голема можност за негово излевање во центарот на главниот град.

Најчитани вести