среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

ВИДЕО: Вардар пред излевање!

vardar-pr-utrinski1

Последни вести

Обилните врнежи значително го подигнаа нивото на реката Вардар во Скопје и постои можност за негово излевање во центарот на главниот град.

Најчитани вести