недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 34

ВИДЕО: Важеше за примерна, а сега „распали“ со разголени  фотографии

kate-hudson-wallpaper-4

Поврзани вести

Кејт Хадсон, ќерката на познатата актерка Голди Хон отсекогаш важеше за примерна дама што бега од скандали, но со експанзијата на социјалните мрежи и потребата за публицитет и таа потклекна пред новите трендови на разголување на социјалните мрежи.

Таа никогаш себе си не се претставувала како секс бомба, а јавноста ја препознава како слатка и весела убавица.

#tbt 💃 #PrettyHappy #LOVE #AlmostFriday 📷cred @darren_ankenman

A photo posted by Kate Hudson (@katehudson) on

Сепак последните фотографии открија едно поинакво лице на актерката. Таа позираше целосно гола за социјалните мрежи. Со оваа фотографија Кејт „распали“ на социјалните мрежи.

Најчитани вести