четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 52

ВИДЕО: Ви откриваме која песна ќе ја пее Даниел Кајмакоски вечер

danielkajmakoski

Поврзани вести

Вечерва во 21 часот на телевизија Сител е шестата емисија во живо на популарното музичко шоу Х Фактор. Единствениот финалсит од Македонија во шоуто вечерва ќе настапи со песната „Stay“ од англиското поп дуо Hurts.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести