петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

ВИДЕО: Вие можете да го промените светот!

Што добивате за возврат? Нешто што не може да се купи со пари!

reklama

Поврзани вести

Оваа тајландска реклама докажува дека секој од нас е доволно моќен и голем за да го промени светот.

Погледнете го видеото кое ќе го направи вашиот ден поубав и ќе намами насмевка на вашето лице.

Покрај другото рекламата ќе ве поттикне и вие некому да му го разубавите денот…

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести