среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Видео: Вистината за Никола Димитров

filip

Последни вести

Филип Петровски и политичкиот аналитичар Александар Пандов се гости во вечерното Радио Шоу на Миленко Неделковски на Радио Слободна Македонија.

Тема на разговор е “вистината за Никола Димитров“.

Најчитани вести