петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 64

ВИДЕО: Влета во торнадо за да направи уникатно „селфи“

news-2014-Avgust-Selfi_Tornado_586582083

Последни вести

На оваа снимка можете да видите како момче со автралиски акцент наидува на силно торнадо додека вози со својот автомобил во пустина. Наместо да побегне тој реши да го земе телефонот во раце и се упати кон торнадото со цел да направи уникатно „селфи“ фотографија.

Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести