сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Видео во чест на загинатите херои

vocestnaaa

Последни вести

Македонија тагува по своите загинати припадници на безбедносните сили.

Ова видео е направено во чест на хероите кои ги дадоа своите животи за да ја спасат Македонија од вооружени терористи.

Слава им!

Најчитани вести