сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ВИДЕО: Водител води борба со бубачка при пренос во живо

Водителот доживеа мал инцидент со бубачка при известување во живо

bubacka

Последни вести

Водителот Бред Вилис од Сан Диего кој пренесува информации за временската состојба стана вистинска интернет сензација откако доживеа мал инцидент со бубачка при известување во живо.

Бред не можел да го сокрие стравот од бубачка која летала околу него, па колегите импресионирани од неговата смешна реакција, направија ТВ прилог.

Најчитани вести