вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 40

ВИДЕО: За малку ќе ги разнесеше колегите со граната

1176789-granata_mk2

Последни вести

Една кадетка на воено-полициската академија во Бразил за малку ќе ги разнесеше колегите со својата неспретност. Се се случило кога гранатата од рацете полетала во непосакувниот правец.

За среќа се завршило добро и никој не настрадал. Сега можеби изгледа смешно, но како можело се да заврши, подобро е да не претпоставуваме.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести