среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 26

(ВИДЕО) За овој задник, 30 секунди вредат 27 милиони долари

naslovna

Последни вести

Атрактивната пејачка пред неколку години го осугура својот задник на 27 милиони долари. Во новиот спот таа покажа и поради што.

lopez 1

Џенифер Лопез објави првокативен тизер за спотот Booty, а спотот јасно го отсликува името на песната.

lopez 2

За што се зборува во песната, никој не слуша, бидејќи сите гледаат во она што е прикажано.

Лопез уште еднаш покажа поради што жените и завидуваат, а мажите не се имуни на нејзиниот главен атрибут, секси задник.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести