Магазин

(ВИДЕО) За овој задник, 30 секунди вредат 27 милиони долари

(ВИДЕО) За овој задник, 30 секунди вредат 27 милиони долари

Атрактивната пејачка пред неколку години го осугура својот задник на 27 милиони долари. Во новиот спот таа покажа и поради што.

lopez 1

Џенифер Лопез објави првокативен тизер за спотот Booty, а спотот јасно го отсликува името на песната.

lopez 2

За што се зборува во песната, никој не слуша, бидејќи сите гледаат во она што е прикажано.

Лопез уште еднаш покажа поради што жените и завидуваат, а мажите не се имуни на нејзиниот главен атрибут, секси задник.