петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

Заев снимен како му се заканува на Груевски со странски служби

zaevng

Последни вести

ТВ Сител во централниот Дневник објави видео снимка од еден од четирите разговори помеѓу премиерот Никола Груевски и лидерот на СДСМ, Зоран Заев.

На снимката може да се види како лидерот на СДСМ во премиерскиот кабинет му се заканува на премиерот Никола Груевски со снимки кои ги изработиле странски служби, пренесува телевизијата.

Видео материјалите се достапни на сервисот youtube, а целиот материјал телевизијата ќе го објави во вечерните вести.

Најчитани вести