понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

(Видео) Заев: Зошчо, зошчо, шчо?

Screenshot_16

Последни вести

„Ало Зоран е на телефон од Струмица“ се воведните зборови на видеото кое денеска се појави на социјалните мрежи, а истото е дел од гостувањето на Телма на лидерот на опозицијата Зоран Заев.

Видеото е со наслов DJ Зоран Заев-Зошчо, шчо.

Доколку денеска не бил ваш ден, време е да се насмеете.

Погледнете и како што би рекол Заев: „Зошчо“:

Најчитани вести