понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 6

ВИДЕО: Запознајте го човекот – ѕвер

covekzver

Последни вести

Четириесетгодишниот  Мајкл Травернир од Лондон е новата ѕвезда на Интернет. Овој човек во позитивна смисла е вистински ѕвер.

Почнав да вежбам кога имав 14 или 15 години и од тогаш не престанав. Ме нарекуваат Спајдермен, Супермен или Херкул и морам да признаам дека ми годат таквите комплименти, вели Мајкл.

Тој кога оди во теретана се чуствува како да оди на релаксирање и тоа за него преставува место на кое може да ги остави сите проблеми кои му ги носи животот.

 

Најчитани вести