петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Видео: Запознајте го мачето за најтажен поглед на светот

mace

Последни вести

Изминативе неколку дена на интернет се појавија фотографии од маче со „тажен поглед“.

„Тажното“ маче сеуште нема име, а неговата сопственичка Ешли Херин размислува за неколку опции како Нугет, Мајухолија или Среќко.

Што мислите кое име најмногу би му прилегало на мачето?

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести