четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Женска тепачка во ГТЦ

На денот на шегата девојки физички се пресметаа во ГТЦ.

aaa

Поврзани вести

Женска тепачка се случи вчеравечер во ГТЦ. Засега причината за тепачката  е непозната.

Случајните минувачи не можеле да останат имуни, па веднаш направиле видео снимка и ја објавиле на ЈуТјуб.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести