понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Згодната ќерка на Ван Дам се полеа со ладна вода!

news-2014-Avgust-biancabree_24_940699060

Последни вести

Ако не сте знаеле дека акцискиот херој Жан Клод Ван Дам има ваква згодна ќерка – добродојдовте во клубот!

Дваесет и тригодишнат Бианка Бри исто така се занима со актерство, а не и се непознати и боречките вештини.

Нејзина мајка е Гледис Португес. Таа и Ван Дам се венчале во 1987 – та година. Биле во брак до 1992 – та година, кога тој ја изневерил со актерката Дарси ЛаПјер која две години подоцна стана негова втора сопруга. На крај тој ја остави Дарси и и се врати на Гладис. Повторно се венчале во 1999 – та година и сеуште се во брак.

Убавата Бианка му се продружи на предизвикот со полевање со вода. Прво се пошегува и изведе шпага по теркот на Ван Дам како во неговата сега легендарна реклама за „волво“, а потоа се полеа во ладна вода.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести