вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 57

ВИДЕО: Жељко и Даниел го објавија видеото за Скопје-Београд

naslovna11

Поврзани вести

Српскиот пејач Жељко Јоксимовиќ и победникот на балканскиот Х Фактор, Даниел Кајмаковски го објавија видео спото за нивната заедничка песна „Скопје-Београд“.

Погледнете го!

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести