среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 58

ВИДЕО: Жена без проблем претепува тројца насилници во кинески ресторан

nasilnici

Последни вести

Видео снимка од безбедносна камера во еден ресторан во Кина, стана хит на  YouTube.

Во прв план се тројца млади мажи кои седат на маса и јадат, и одеднаш еден од нив почнува да фрла работи.

Персоналот на ресторанот доаѓа и се обидува да ги смири, но не успеваат. Ситуацијата веројатно би завршила погубно за персоналот на ресторанот, доколку во еден момент не се појави вистинската хероина.

Погледнете го видеото:

Најчитани вести