четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 40

ВИДЕО: Жена си го води мажот како куче

zena vodi maz

Поврзани вести

Едно сосема вообичаено утро во Лондон донесе неочекувана глетка. Маж и жена се движеа по улица, но во тоа нема ништо невообичаено. Она што беше чудно беше начинот на кој жената го водеше својот сопруг по улицата.

Видеото „ќе ви ја пренесе атосферата“ од оваа прошетка.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести