петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Жена загуби контрола над воланот и заврши во река

zena

Последни вести

Жена од Кина загубила контрола над воланот и со нејзиниот автомобил завршила во река.

За среќа очевдците кои се нашле во близина на несреќата и помогнале на жената и успеале да ја спасат.

Тие велат дека возилото било 10 минути во вода, додека тие да успеат да и пријдат на жената за да и помогнат, неколку секунди пред автомобилот да целосно да исчезне во водата.

Најчитани вести