среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 59

ВИДЕО: Ѕирнете на тајната венчавка на Северина и Игор

severina-se-omazi-1

Поврзани вести

Преку оваа видео снимка ѕирнете на тајната венчавка на Северина и Игор.

Тие тајно се венчаа пред неколку дена на Истра, а потоа отпатуваа на меден месец во Америка, во посета на Наташа, сестрата на Игор.

Со Северина и Игор во Америка се и свекорот Драган Којиќ Кеба и неговата сопруга Оља.

Најчитани вести