четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Ѕирнете во гардероберот на Џенифер Лопез

dzenifer

Последни вести

Латино дивата Џенифер Лопез ја отвори вратата од својот дом, но и од гардероберот за екипата од магазинот „Пипл“.

Екипата признава дека далеку поголем впечаток им оставил орманот, кој бил секаков само не скромен.

Во рамки на проектот на „Пипл“, Hollywood at Home, пејачката на новинарската екипа им открила дека сеуште го чува култниот Версаче фустан, кој го носела на Греми наградувањето пред 14 години.

Најчитани вести