сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Зошто седиштата во автобусите се шарени?

seista

Последни вести

Дали некогаш сте се запрашале зошто во поголемиот број автобуси седиштата се шарени? Бојата на седиштата крие навистина страшна тајна.

Седиштата во автобусите се толку валкани да неретко предизвикуваат разни алергии, настинки, но и сериозни болести.

Погледнете…

Најчитани вести