четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 56

ВИДЕО: Кога брдото ќе се претвори во река

a

Поврзани вести

Со мајка природа нема шега. Оваа видео снимка е добар доказ за силата на природата.

За неколку минути целото брдо се претвори во река. Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести