понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

(ВИДЕОП) Путин до Меркел: Што и да правиш на крајот ќе бидеш е…а

merkel

Последни вести

Снимката, за кои некои тврдат дека е монтажа, го покажува „ледениот“  поглед на Ангела Меркел, како реакција на вицот што и’ го кажува Владимир Путин.

Најчитани вести