петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Видливи траги од пластичната хирургија на лицето на Никол Кидман

kkk

Последни вести

За изгледот на лицето на  Никол Кидман и претходно се зборуваше, но по нејзиното појавување во Берлин на Меѓународниот филмски фестивал, не престануваат прашањата на социјалните мрежи што се случи со носот на актерката.

На прв поглед се чини дека холивудската актерка не остарела ниту еден ден. Но, ако подобро се погледне видливи се трагите од пластичната хирургија.

– Нешто не е во ред со нејзиниот нос. Како да не успеала операцијата, е еден од бројните коментари.

Најчитани вести