вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Видео: Кинез и без раце може да си ги облече пантолоните

Oblacenje pantalona

Последни вести

Погледнете го кинезот кој без употреба на рацете може да си ги облече пантолоните. Неверојатно е колклу умешност е потребно за да се направи ова.

Видео снимката е поставена на интернет пред четири дена, а веќе има повеќе од 4,3 милиони опрегледи

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести