среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Викторија Бекам и Ева Лонгорија: Најдобри пријателки кои сакаат да се облекуваат исто!

На црвениот тепих Викторија дојде во друштво на блиската пријателка, Ева Лонгорија, која имаше улога на водителка на хуманитарната свеченост.

eva-longorija-i-viktorija-bekam-1416305896-51271

Последни вести

На „Глобал гифт“ гала вечерта во Лондон, во понеделникот присуствуваа многу гламурозни познати личности. Викторија Бекам привлече внимание со елегантен црн долг фустан со длабоко деколте. Меѓутоа, уште една позната дама се појави во речиси идентична тоалета.

Имено, на црвениот тепих Викторија дојде во друштво на блиската пријателка, Ева Лонгорија, која имаше улога на водителка на хуманитарната свеченост.

Со неа, водителската должност ја делеше и пеачот Рики Мартин.

eva-longorija-riki-martin-i-viktorija-bekam-1416306090-51274 eva-longorija-riki-martin-i-viktorija-bekam-1416307310-51280

Најчитани вести