сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 37

ФОТО: Верувале или не, Викторија Бекам се насмевна

Верувале или не, Викторија Бекам се насмеа. Поранешната членка на музичката група Спајс Грлс ги шокираше присутните откако за прв пат се насмевна во јавност во моментот.

viktorija-bekam-1

Поврзани вести

Верувале или не, Викторија Бекам се насмеа. Поранешната членка на музичката група Спајс Грлс ги шокираше присутните откако за прв пат се насмевна во јавност во моментот.

viktorija-bekam-2

Оваа ретка насмевка, Викторија ја покажа во мигот кога нејзиниот син Бруклин и’ ја врачи наградата Fashion Force во Њујорк.

viktorija-bekam-3

Викторија која е позната по тоа што никогаш не се смее, објави фотографија на социјалните мрежи под која напиша: Да таа се насмевна! Среќна сум.

Најчитани вести