недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Викторија Бекам се помоча во гаќи?

viktorija-bekam-1420799689-53223

Поврзани вести

Навикнати сме секогаш да ја гледаме Викторија Бекам како изгледа гламурозно и совршено средена, па многумина беа шокирани кога ја видоа со чудна флека на панталоните.

Таа со својот сопруг вчеравечер присуствуваше на една приватна вечера по модната недела во Лондон, облечена во црно од глава до пети.

bekam

Она што на сите им падна во очи е флеката на нејзините панталони, поради која многумина се посомневаа дека Викторија се помочала во гаќи.

bekam1

Сепак, тоа не е единствениот непријатен момент кој успеаја да го забележат фоторепортерите. Таа се сопна додека се симнуваше по скали. За среќа цело време го држеше за рака сопругот, па избегна пад.

 

 

Најчитани вести