среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 50

Викторија Бекам во одлично издание! (ФОТО)

Таа последните месеци покажа дека и тоа како умее да игра со силни и смели коористички варијанти.

Викторија Бекам во одлично издание!

Викторија Бекам во одлично издание!

Поврзани вести

Дури и да не сте нејзин фан, не можете да и замерите на стилот.

Викторија Бекам не е само призната бртанска креаторка, поранешна Спајс девојака и сопруга на Дејвид Бекам, туку и дама чиј стил се цени ширум светот.

Таа последните месеци покажа дека и тоа како умее да игра со силни и смели коористички варијанти.

Така било и пред неколку денови, пред нејзиниот бренд да ја освои наградата „Luxury Brand of the Year“, кога е забележана во пресовршена комбинација која се базирала на „bold statement“ панталони во портокалова боја, бела кошула  и волнен капут со сивкастоцрвено ткаење.

Најчитани вести