петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 62

Визбегово утре без вода

Natural-wallpapers-mobile-wallpapers-pc-wallpapers-wallpapers-mobile-themes-pc-themes-1ro-1024x768

Последни вести

Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, информира дека на ден 24.09.2014 ( среда ), поради изведување на водоводен приклучок на Качанички Пат бб (до железниот мост), прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците на дел од индустриската зона во Визбегово од 09:00 часот до завршувањето на интервенцијата. (општина Бутел)

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести