петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

Влатко Стефановски свирел на прославата на Институтот за кардиоваскуларни болести во Србија

stefanovski

Поврзани вести

Влатко Стефановски свирел на прославата на Институтот за кардиоваскуларни болести во Србија, пренесува Блиц. Овој српски интернет портал пишува дека и оваа година овој Институт направил забава во ресторанот „Језеро“.

Меѓу познатите гости биле Дадо Топиќ,Оливер Мандиќ, Жељко Јоксимовиќ, Харис Џиновиќ, Ана Бекута, Весна Змијанац. А пред сите нив, свирел нашиот Влатко.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести