среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

ВМРО-ДПМНЕ избира човек кој ќе ги застапува граѓаните и ќе ја промовира државата

На Македонија и треба човек кој ќе биде стожер на стабилноста, цвртст и одлучен чувар на нејзиниот суверенитет и интегритет.

Konvencija 3x2-01

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести