понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 7

„Во Центар“ со Васко Ефтов повторно во етерот

Граѓаните повторно ќе имаат можност да ја следат емисијата „Во Центар“ со новинарот Васко Ефтов во етерот.

eftov44

Поврзани вести

Граѓаните повторно ќе имаат можност да ја следат емисијата „Во Центар“ со новинарот Васко Ефтов во етерот.

По четири години емисијата повторно ќе се емитува на телевизија „Канал 5“.

vo-centar-povtorno-na-malite-ekrani

За ова информираше Ефтов на неговата страна на Фејсбук на која ја сподели најавата за емисијата со статусот: Во Центар повторно во етерот.

Најчитани вести