четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Во Глумово пронајден мртов маж

policijaaaaaaa500

Последни вести

Непознато починато машко лице облеано во крв е пронајдено синоќа кон езерото Треска.

Телото е пронајдено околу 19:30 часот на Глумовска кривина од с.Глумово, на самиот пат.

Увид на лице место извршила увидна екипа од СВР Скопје, а по наредба на ЈО телото на починатиот е предадено за обдукција.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести