четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 47

Во хотелска соба пронајден мртов охриѓанец

Од страна на лекар констатирана е смрт без траги на насилство.

полиција

Последни вести

Вчера околу 10 во Охрид, во хотел „Гранит“ во хотелска соба пронајден е починат 65- годишниот Владо Д. од Охрид.

Од страна на лекар констатирана е смрт без траги на насилство.

Увид на местото на настанот извршил Јавен обвинител и увидина екипа од СВР-Охрид, а по наредба на ЈО телото на починатиот е предадено за обдукција.

Најчитани вести