петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Во Колорадо падна првиот снег

prv sneg

Последни вести

Во делови на Колорадо, Вајоминг, Јужна Дакота и Монтана веќе падна првиот снег.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести