петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Во моментов се ограбува банка во Србија, вработените се внатре

Службениците се наоѓаат во филијалата на банката.

kinopoisk.ru

Поврзани вести

Непознати разбојници упаднале околу 10 часот во банка во Таковска улица во Белград со намера да ја ограбат,пишува српски „Блиц“.

Ограбувачите се се’ уште внатре, а полицијата испратила патрола.

Службениците се наоѓаат во филијалата на банката.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести