понеделник, 29 мај 2017  |  Вести денес: 40

Какво време не очекува следните денови?

lepo-vreme-mondo-stefan-stojanovic-27

Поврзани вести

Наредниве неколку дена во претпладневните часови не очекува сончево време со мала до умерена облачност, а во попладневните часови локален дожд и грмежи.

Значителни промени во температурата нема да има, велат од УХМР.

Најчитани вести