петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Во ОНЕ и ЏаБест припејд, неограничени разговори кон сите мрежи за 79 денари неделно

Во пресрет на празниците, телекомуникацискиот оператор ОНЕ ја збогатува својата припејд понуда со уште една неодолива промоција.

one

Поврзани вести

Во пресрет на празниците, телекомуникацискиот оператор ОНЕ ја збогатува својата припејд понуда со уште една неодолива промоција.

Од 3 декември, промотивно и единствено во ОНЕ, сите припејд корисници на ОНЕ и ЏаБест добиваат можност да зборуваат слободно и без ограничувања со 2 милиони луѓе во Македонија.

Едноставно, со новиот неделен пакет на ОНЕ, припејд корисниците можат да зборуваат неограничено кон сите национални фиксни и мобилни мрежи во Македонија за неделна претплата од само 79 денари и 2,9 денари за воспоставување на повик.

ЏаБест корисниците и понатаму зборуваат бесплатно со сите броеви од ЏаБест друштвото, а новиот неделен пакет ќе им овозможи неограничени разговори и кон сите останати мрежи во Македонија.

Неделниот пакет е достапен за сите припејд корисници на ОНЕ и ЏаБест и истиот може да се активира со п овик на бесплатниот број 1460, СМС порака на бесплатниот број 181 со текст KON SITE START и/или с о повик на 181, во центарот за грижа на корисници на ОНЕ.

Промотивниот неделен пакет на ОНЕ е вистинско претпразнично освежување за сите припејд корисници на ОНЕ и ЏаБест кои во неделите што следат ќе уживаат во долги и опуштени разговори.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести