недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Во понеделник без вода Козле, Жданец и Трнодол

bez-voda

Последни вести

Поради дефект на неповратен вентил Ф-100 во резервоар Жданец во понеделник прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците  од населбите  Козле, Жданец и Трнодол во периодот од 08:00 часот до 14:00 часот.

 

Најчитани вести