петок, 28 јули 2017  |  Вести денес: 0

Во прекин сообраќајот на граничниот премин „Дојрани“

Во прекин сообраќајот на граничниот премин „Дојрани“

Во прекин сообраќајот на граничниот премин „Дојрани“

Последни вести

Автомотосојузот на Македонија (АМСМ) соопшти вечерва дека од 18 до 21 часот во целосен прекин е сообраќајот за влез и излез од Грција на граничниот премин „Дојрани”.

Најчитани вести