четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Во продажба влезниците за големиот концерт на финалистите од „Икс Фактор“

iks faktor koncert

Поврзани вести

Влезниците за големиот концерт на финалистите од мегапопуларното шоу „Икс Фактор Адриа“ веќе во продажба во продажната мрежа на МКтикетс.

Концертот ќе се одржи во арената Борис Трајковски на 7-ми јуни.

За најголемите фанови и оние кои сакаат да бидат дел од овој концерт во првите редови на публиката и најблиску до своите омилени изведувачи, во продажба се пуштени и најавените фан-пит влезници кои се достапни во строго ограничен број од само 500 влезници. Цената на фан-пит влезниците изнесува 700 денари, а покрај фан-пит, достапни се и влезници за партер по цена од 350 денари, влезници за трибините кои чинат 400 денари, како и ограничен број ВИП влезници по цена од 1.000 денари.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести